Şiddetin tarihçesi A history of violence /

Tom Stall, küçük bir kasabada lokanta işletmektedir. Bir soygunda iki gangsteri etkisiz hale getirdikten sonra birden kendini kasabanın kahramanı olarak bulur. Ancak bu ani başarı, yaşadığı küçük dünyanın dışından bir takım karanlık adamların dikkatini çekecektir. Bu adamlar ısrarla Tom'un geçm...

Full description

Bibliographic Details
Corporate Authors: Warner Home Video (Firma)., Tiglon (Firma)
Other Authors: Bender, Chris (yapımcı), Spink, J.C. (yapımcı), Olson, Josh. (senarist), Cronenberg, David, 1943- (yazar, yönetmen-yapımcı), Mortensen, Viggo. 1958- (oyuncu), Bello, Maria, 1967- (oyuncu), Harris, Ed, 1950- (oyuncu), Wagner, John, 1949- (çizgi romancı), Locke, Vince. (çizgi romancı)
Format: DVD
Language:Multiple
English
Turkish
Subjects:
Online Access:View the poster
Read a review
Description
Summary:Tom Stall, küçük bir kasabada lokanta işletmektedir. Bir soygunda iki gangsteri etkisiz hale getirdikten sonra birden kendini kasabanın kahramanı olarak bulur. Ancak bu ani başarı, yaşadığı küçük dünyanın dışından bir takım karanlık adamların dikkatini çekecektir. Bu adamlar ısrarla Tom'un geçmişte kendileriyle bir bağı olduğunu düşünmektedirler. Tom, kanlı bir hesaplaşmaya doğru giderken bir yandan da ailesini bu olanlardan korumak zorundadır.
Item Description:"John Wagner ve Vince Locke'un çizgi romanından uyarlanmıştır." --kap.
Physical Description:1 videodisk (95 dakika) : sesli, renkli ; 4 3/4 inç.
Format:DVD ; Dolby digital ; ekran 1.85:1,region/ bölge 2.
Production Credits:yapımcı Chris Bender, David Cronenberg, J.C. Spink; senaryo Josh Olson; yönetmen David Cronenberg.