Ye dua et sev Eat pray love /

Hayatın bir eş, ev ve kariyerden ibaret olmadığına inanan Liz Gilbert (Julia Roberts) hayata karşı kabaran iştahıyla New York'tan ayrılarak kendisini bir sene sürecek bir yolculuğun içinde bulur. Gerçek aşkı bulmak, meditasyon yapmak ve güzel yemekleri tadarak kendisini yeniden keşfetmek için İ...

Full description

Bibliographic Details
Corporate Authors: Columbia Pictures, Plan B Entertainment, Tiglon (Firm).
Other Authors: Murphy, Ryan, (yönetmen), Salt, Jennifer, 1944- (senaryo), Gardner, Dede, (yapımcı), Bardem, Javier, 1969- (oyuncu), Roberts, Julia, 1967- (oyuncu), Franco, James, 1978- (oyuncu), Jenkins, Richard, 1947- (oyuncu), Davis, Viola, 1965- (oyuncu), Crudup, Billy, 1968- (oyuncu), Dennison, Michael, (kostüm tasarım), Buecker, Bradley, (editör), Richardson, Robert, (görüntü yönetmeni), Marianelli, Dario, (müzik)
Format: DVD
Language:English
Turkish
Czech
Hungarian
Subjects:
Description
Summary:Hayatın bir eş, ev ve kariyerden ibaret olmadığına inanan Liz Gilbert (Julia Roberts) hayata karşı kabaran iştahıyla New York'tan ayrılarak kendisini bir sene sürecek bir yolculuğun içinde bulur. Gerçek aşkı bulmak, meditasyon yapmak ve güzel yemekleri tadarak kendisini yeniden keşfetmek için İtalya'ya, Hindistan'a ve Bali'ye gider. İlham verici gerçek bir hikayeye dayanan ve Elizabeth Gilbert'ın çok satan kitabından uyarlanan bu komedi ve aşk dolu keyifli filmde Julia Roberts'a, Javier Bardem, James Franco, Billy Crudup eşlik ediyor.
Item Description:"Columbia Pictures sunar" -- kap.
"Bir Plan B Entertainment yapımı" -- kap.
"Özel seçenekler : Ye dua et sev soundtrack, yönetmenin yorumları, fragmanlar" -- kap.
Physical Description:1 videodisk (139 dakika) : sesli,renkli ; 4 3/4 inç.
Format:DVD ; geniş ekran (1.85:1), 5.1 Dolby Digital.
Production Credits:Yönetmen Ryan Murphy ; yapımcı Dede Gardner ; senaryo Jennifer Salt ; görüntü yönetmeni Robert Richardson ; editör Bradley Buecker ; müzik Dario Marianelli ; kostüm tasarım Michael Dennison ; yapım tasarım Bill Groom.