Umudunu kaybetme The pursuit of happyness /

Oğlu için imkansızı başaran bir baba! 5 yaşındaki oğlu Christopher (Jaden Smith) için iyi bir gelecek sağlamaya çalışan efsaneleşmiş Chris Gardner'ın (Will Smith) yıllarca unutamayacağınız gerçek hayat hikayesi. Kız arkadaşı Linda'nın (Thandie Newton) evi terk etmesi ile Chris oğlu Christo...

Full description

Bibliographic Details
Corporate Authors: Relativity Media, Columbia Pictures, Tiglon (Firma)
Other Authors: Smith, Will, 1968- (yapımcı ve oyuncu), Black, Todd, (yapımcı), Blumenthal, Jason, (yapımcı), Tisch, Steve, (yapımcı), Lassiter, James, (yapımcı), Newton, Thandie, 1972- (oyuncu), Smith, Jaden, 1998- (oyuncu), Davis, Sharen, (kostüm tasarım), Guerra, Andrea, 1961- (müzik), Winborne, Hughes, (kurgu), Riva, J. Michael, (yapım tasarım), Papamichael, Phedon, (görüntü yönetmeni), Conrad, Steven, (senaryo), Muccino, Gabriele, (yönetmen)
Format: DVD
Language:English
Czech
Hungarian
Polish
Subjects:
Description
Summary:Oğlu için imkansızı başaran bir baba! 5 yaşındaki oğlu Christopher (Jaden Smith) için iyi bir gelecek sağlamaya çalışan efsaneleşmiş Chris Gardner'ın (Will Smith) yıllarca unutamayacağınız gerçek hayat hikayesi. Kız arkadaşı Linda'nın (Thandie Newton) evi terk etmesi ile Chris oğlu Christoper ile baş başa kalmıştır. Kısa süre sonra borçlarını ödeyemedikleri için oturdukları daireden çıkartılırlar ve geceyi geçirmek için düşkünler evi, otobüs durağı, metro tuvaleti gibi bulabildikleri her yerde kalırlar. Çektiği sıkıntılara rağmen, Chris, babalık görevini özenle yerine getirmeye çalışır ve oğlunun kendisine karşı duyduğu sevgiyi, karşısına çıkan tüm engelleri aşmak için kullanılır. Bir babanın oğlu için aşamayacağı hiçbir engel yoktur.
Item Description:"Columbia Pictures sunar" -- kap.
"Relativity Media ortaklığı ile bir Overbrook Entertainment Escape Artists yapımı" -- kap.
"Özel seçenekler : Amerikan rüyasını gerçekleştiren bir İtalyan, Baba ve oğul : çekim ve kamera arkası görüntüleri, "Gerçek" Chris Gardner ile röportaj, Rubik'in Kübü hakkında, "I can" şarkısı, Gabriele Muccino'dan yorumlar, Fragmanlar" -- kap.
Physical Description:1 videodisk (112 dakika) : sesli,renkli ; 4 3/4 inç.
Format:DVD ; geniş ekran (2.40:1), 5.1 Dolby Digital.
Awards:"2006 Oscar-En iyi oyuncu adayı", "2006 Altın Küre-En iyi erkek oyuncu, En iyi özgün müzik adayı".
Production Credits:Yönetmen Gabriele Muccino ; senaryo Steven Conrad ; yapımcılar Todd Black, Jason Blumenthal, Steve Tisch, James Lassiter, Will Smith ; kostüm tasarım Sharen Davis ; müzik Andrea Guerra ; kurgu Hughes Winborne ; yapım tasarım J. Michael Riva ; görüntü yönetmeni Phedon Papamichael ; uygulayıcı yapımcı Louis Desposito, Mark Clayman, David Alper, Teddy Zee.