Pers prensi zamanın kumları Prince of Persia, the sands of time /

Karayip Korsanları Üçlemesi ruhu bu filmle devam ediyor! Walt Disney Pictures ve Jerry Bruckheimer Films, sizi gizemliPers topraklarına doğru eğlenceli, aksiyon ve macera dolu bir yolculuğa çıkarıyor! Deli dolu prens ve gözüpek prensesin, sahibine zamanı geri alma ve dünyayı yönetme üstünlüğünü sağ...

وصف كامل

التفاصيل البيبلوغرافية
مؤلف مشترك: Tiglon (Firma)
مؤلفون آخرون: Mechner, Jordan (senaryolaştıran, video oyunu yaratıcısı), Newell, Mike, 1942- (yönetmen), Gyllenhaal, Jake. (oyuncu), Kingsley, Ben, 1943- (oyuncu), Arterton, Gemma (oyuncu), Bruckheimer, Jerry, (yapımcı)
التنسيق: قرص فيديو رقمي
اللغة:Multiple
Turkish
English
German
Hungarian
الموضوعات:
الوصول للمادة أونلاين:Publisher description
الوصف
الملخص:Karayip Korsanları Üçlemesi ruhu bu filmle devam ediyor! Walt Disney Pictures ve Jerry Bruckheimer Films, sizi gizemliPers topraklarına doğru eğlenceli, aksiyon ve macera dolu bir yolculuğa çıkarıyor! Deli dolu prens ve gözüpek prensesin, sahibine zamanı geri alma ve dünyayı yönetme üstünlüğünü sağlayan sihirli bir hançeri korumak için bir arayagelmeleriyle, zamana karşı bir yarış başlar. İnanılmaz kaçış sahneleri ve beklenmedik sürprizleriyle Pers Prensi: zamanın kumları, kalp atışlarınızı hızlandıracak eğlence dolu bir macera.
وصف المادة:"Karayip korsanları'nın yapımcılarından" --kap.
"Zaman meydan oku. Sırları günışığına çıkar. Gizemin sahibi ol." --kap.
"Pers Prensi vido oyunundan uyarlanmıştır, yaratıcı Jordan Mechner." --kap.
"Özel seçenekler: Görülmemiş bir dünya: pers prensinin yapımı. Dylan ve Cole ile Blu Ray, En sevdiğin filmleri listene ekle." --kap.
وصف مادي:1 videodisk (111 dakika)
جمهور:7 yaş ve üzeri izleyici kitlesi içindir. Aile eşliğinde 13 yaş ve üzeri izleyici kitlesi içindir.
اعتمادات الإنتاج:Yapımcı Jerry Bruckheimer ; senaryolaştıran Jordan Mechner ; yönetmen Mike Newell.