Olmak Being flynn /

"Dokunaklı, komik ve zekice." Akademi Ödüllü Robert De Niro, Paul Dano (Kan Dökülecek) ve Akademi Ödülü'ne aday gösterilen Julianne Moore'un üstün performans sergilediği, Paul Weitz (Bir Erkek Hakkında) tarafından yazıp yönetilen film, ebeveyn ve çocuk arasındaki kırılgan ama kop...

وصف كامل

التفاصيل البيبلوغرافية
مؤلفون مشاركون: Depth of Field (Firm), Corduroy Films., Tribeca Productions., Focus Features
مؤلفون آخرون: Weitz, Paul, 1966- (yönetmen), Miano, Andrew, (yapımcı), Costigan, Michael, (yapımcı), De Niro, Robert, 1943- (oyuncu), Dano, Paul, 1984- (oyuncu), Flynn, Nick, 1960- (uygulayıcı yapımcı), Boy, Badly Drawn, (müzik), Cohen,Linda, (müzik yapımcısı), Sobel, Joan, (kurgu), Quinn, Declan, (görüntü yönetmeni), Thirlby, Olivia, 1986- (oyuncu), Moore, Julianne, (oyuncu)
التنسيق: قرص فيديو رقمي
اللغة:English
Turkish
الموضوعات:
الوصف
الملخص:"Dokunaklı, komik ve zekice." Akademi Ödüllü Robert De Niro, Paul Dano (Kan Dökülecek) ve Akademi Ödülü'ne aday gösterilen Julianne Moore'un üstün performans sergilediği, Paul Weitz (Bir Erkek Hakkında) tarafından yazıp yönetilen film, ebeveyn ve çocuk arasındaki kırılgan ama kopmayan bağları konu ediniyor. Nick Flaynn (Dano), kendini anlatmaya çalışan genç bir yazardır. Babası Jonathan (De Niro) ise hayatı güç bela yaşamakta ve 18 yıldır oğlunu görmemektedir. Evsizler barınağında işe başlayan Nick, hayatının amacını bulduğunu düşünürken bir gece kendine yatacak yer arayan Jonathan'la karşılaşır. Nick Flynn'in ödüllü anı kitabı Lanet Kentte B... Bir Gece'den uyarlayan bu "reddedilemeyecek kadar güçlü" (Peter Travers, Rolling Stone) filmde Nick, beraber bir geleceğe şans vermek için babasına elini uzatma düşüncesiyle mücadele ediyor.
وصف المادة:"Focus Features sunar" -- kap.
"Bir Depth of Field/Corduroy Films/Tribeca yapımı bir Paul Weitz filmi" -- kap.
وصف مادي:1 videodisk (98 dakika) : sesli,renkli ; 4 3/4 inç.
التنسيق:DVD ; geniş ekran (2.35:1), 5.1 Dolby Digital.
جمهور:13 yaş ve üzeri için.
اعتمادات الإنتاج:Oyuncu Seçimi Joseph Middleton ; Csa Kostüm Tasarımı Aude Bronson-Howard ; Müzik Yapımcısı Linda Cohen ; Müzik Badly Drawn Boy ; Kurgu Joan Sobel ; Yapım Tasarımı Sarah Knowles ; Görüntü Yönetmeni ; Declan Quinn, Asc Uygulayıcı Yapımcı Jane Rosenthal, Meghan Lyvers, Kerry Kohansky, Caroline Baron, Nick Flynn ; Yapım Paul Weitz, Andrew Miano, Michael Costigan, Nick Flynn ; Sinemaya Uyarlayan ve Yöneten Paul Weitz.